2020 m. gruodžio 21 d., pirmadienis

įrašas | Trekeriai ar... sekikliai ar... planuokliai?

Kaip tai pavadinti? Kiekvieną mėnesį pasidarau mėnesio trekerį (tracker), kad tiesiog matyčiau kiek ko nuveikiau per mėnesį ir dienoje turėčiau tokias tarpines užduotis, kaip šalutinius kvestus, kurie nebūtų susiję su darbu ir būtų skirti tik mano progresui, augimui.Mėnesį išdalinu to mėnesio kalendoriaus savaitėmis (kaip matot, kalendorius irgi pilnas spalvinių koduočių) ir kiekvienai dienai skiriu 8 dalykus, kuriuos norėčiau daryti kas dien, bet realistiškai suprantu, kad taip gal ir nebus. Tie dalykai varijuoja nuo tokių kaip menai, sportas, meditacija, iki turinio kūrimo ir naujų dalykų išbandymo, kas labai šauniai stumia ieškoti naujovių, o ne visada rinktis tą patį taką, tą patį mineralinį.

Ankščiau darydavau tiesiog vieną vientisą mėnesį, bet vėliau supratau, kad padalinus savaitėmis ir telpa ant lapo gražiau, ir laikas taip, tarkim, greičiau eina. Nežinau, kaip jums, bet man pvz sausis ir vasaris yra nenormaliai ilgi mėnesiai. Plius lengviau ir nepamesti kurioj dienoj esi tais atvejais, kai praleidi ištisas dienas nieko neveikdamas.

Dažniausiai savaitės telpa per dvi eilutes, kokios dvi trys viršuj ir dvi ar trys apačioj, kas palieka vietos. Ten susirašau informaciją apie mokesčius, irgi nusipaišau langelius, kad pasižymėt, kai sumokėsiu, ir nusibraižau mažesnį dieninį kalendoriuką, kuriame žymiu vitaminų tėkmę. 

Geras dalykas ir tas, kad galima pasižymėti ir nepamiršti pasiimti kokį kasdienio prisijungimo apdovanojimą video žaidimuose, svarbias datas ir pan, nes taip kas dien atsiverti ir matai. Su sąlyga, kad nepamiršti atsiversti ir pasižymėti.

Man toks nedidelis stresas ir spaudimas - labai padeda. Matau tuos langelius ir jaučiu nerimo keliamą poreikį padaryti viską sąraše, kad užpildyti langelius. Bet puikiai suprantu, kad kitiems žmonėms neatžymėtos dienos gali kelti kur kas didesnį stresą nei tos dienos darbų sąrašas, tad noriu jus patikinti - kartais dienos virsta ištisomis savaitėmis, kai nieko nepadarau ar tiesiog nepasižymiu. Ir tame nėra nieko blogo. Kartais užtenka tiesiog egzistuoti ir leisti sau būti. Ne grybai esam, nesupūsim. 

Tikiuosi prieš šventes laikotės gerai. Linkiu saugių ir jaukių, kur bebūtumėt.

Atvirukas iš: SholtoShop
Lipdukas iš: The_Ales

O mane galit pavaišinti virtualia kava čia: blackwood

Komentarų nėra:

įrašas | geri darbai toli eina

Nežinau net, kaip kitaip išsireikšt. " Kindness goes a long way ". Leiskit man jums papasakot apie vieną nedidelį gerą darbą, kuri...