2020 m. lapkričio 17 d., antradienis

apžvalga | Vanduo Naive

 


Ne ne, vandenų aprašinėt tikrai nepradėsiu. Tiesiog kartais į akis papuola kažkas keisto, man asmeniškai ir tada noriu palikti apie tai įrašą, kad turėčiau ateity ką čia pats sau paskaitinėti. Nes kai atkasiau senus blogus, tai eina sau, viskas buvo įdomu, viskas. Visiškai suprasiu, jei jums tuo tarpu absoliučiai neįdomu.

Lidl gėrimų skyriuje pastebėjau dvi estetiškai labai gražias skardines naive. Viena su gazuotu vandeniu, kita su negazuotu vandeniu. Kadangi jau tikrai suprantu ir žinau, kad mineralkės skoniais skiriasi ne tik gazuotos, tai pasiėmiau. Nu, nes, paragaut. Vandens. 

Šiaip... Nežinau, vanduo tai man super toks. Ypač kai aš plastikinių butelių labai nemėgstu, ne tiek dėl žalos gamtai, kurią tikrai kelia, kiek dėl skonio geriant iš jų. 19 centų + tara, tai gal ir tikrai naivu, bet...

O gazuotas labai priminė borjomi, tik ne toks sūrus? Realiai borjomi, lyginant su daug kitų, net nėra sūrus, bet vis tiek tokį specifinį aitrumą turi. Tai čia kažkas tokio, panašu.

Va taip va. Apie vandenį. Skarbose. 

O ką jūs veikiat?

Komentarų nėra:

Nasos laimingieji riešutai

Ar žiūrėjot, kaip ant Marso nusileido Perseverance ? Trumpai taip meiliai vadinamas Persiu. Gal pastebėjot kai ką daugiau, nei tas vyrukas, ...