2020 m. spalio 17 d., šeštadienis

Spalio 17 | Psycho Squad | blogovynas

Vakar prisiminiau tą Cyberpunk 2077 treilerį ir sumečiau, kad Psycho Squad yra toks reliatyviai ne itin žinomas reiškinys. Tai trumpai taip, labai:


Psycho Squad, dar žinomi, kaip MAX-TAC yra atskira policijos dalis, skirta dirbti ir susidoroti tik su vienu vieninteliu reiškiniu - Cyberpsychos - kiberpsichais.

Cyberpsycho - kiberpsichai yra asmenys, kurių kūno modifikacijos, patobulinimai ir implantai pažeidė jų protą. Kuo daugiau kibernetinės technologijos biologiniame kūne - tuo mažiau empatijos. Kuo mažiau empatijos - tuo rimtesnis dievo kompleksas, bei psichozė vedanti į psichopatiją, sociopatiją. Psichopatu tapęs asmuo atitinkamai elgiasi ir reiškia sąlyginai subtilesnius simptomus: jie meluoja, manipuliuoja, jų nuotaika gali pasikeisti akimirksniu. Jie - žiaurūs, sužvėrėję tampa nesuvaldomi. Nuo čia tik vienas žingsnis link kiberpsicho - žudymas.

Kiberpsichai dažnai mato kitus, kaip paprasčiausius mėsos maišus. Jiems nesvarbu, kas mirs, kas gyvens. Jie - visagaliai, dievai. Tad dažniausiai ši psichozė baigiasi masinėmis žudynėmis.

Čia ir pasirodo Psycho Squad. Jie nėra maloniausi tipai. Pilnai aprūpinti valstybės jie - pasiruošę susidoroti su kvailiais, kurie persistengė. Dažniausias problemos sprendimas yra kulka į smegenis. Bet esama ir tikro gydymo.

Sudėtingų operacijų ir terapijos metu asmuo pirmiausiai išjungiamas ar atjungiamas, kaip pažiūrėsi. Tada išimami absoliučiai visi implantai, visos modifikacijos, augmentacijos, patobulinimai. Šią procedūrą seka proto atstatymas, dažniausiai ilgas ir nemalonus.

Būtent šitą scenarijų mes ir matėme tyzeryje. Cyberpsycho išpjovė būrį žmonių. Ją suėmė ar nušovė pareigūnas. Toliau matome ją jų transporto priemonėje, kas leistų manyti, jog visgi pavyko ją išgydyti ir dabar ji dirba MAX-TAC.

Kaip visada, prašau apsvarstyti galimybę mane paremti kavos puodeliu KoFi platformoje arba netgi tapti mano Patronais. Visa pagalba yra labai reikalinga ir vertinga.

Komentarų nėra:

promo | Atvirukai ir Knygų Skirtukai

    Nežinau, kaip jūs, bet visada su vargu ieškau nors šiek tiek unikalesnių atvirukų draugams išsiųsti. Apie visokias Maximas ir pan. net š...