2020 m. spalio 16 d., penktadienis

Spalio 16 | nostalgija | blogovynas


Ar pamenat šitą CP77 tyzerį? Kaip jis man patinka. Vis dar. Ta atmosfera, muzika, pati scena, Psycho Squad pareigūnai ir nuo biologinio proto nušokęs pernelyg modifikuotas kūnas. Įdomu ar sueis su dabartine CP77 linkme, ar šitas takas jau seniai paliktas kažkur ten.

Šiandien jaučiuosi keistai nostalgiškai. Žaidžiau tą perdarytą Saints Row the Third: Remastered, prisiminiau gerus antrojo laikus, pasigrožėjau kažkieno neblogu dekoro skoniu, pakeikiau baisų valdymą. Tada prisiminiau Bloodlines 2, o to pasekoj ir Bloodlines, tą pirmą, tada tokį -wow-, dabar tokį -uf-. 

Ar matėt, kad RuneScape galima pasiimt Steam platformoj? Aš tą šiandien pamačiau. Neseniai prisiminiau tą žaidimą ir šiek tiek pažaidžiau iš jų oficialaus puslapio. Neįsivaizduoju, kaip žinojau, ką ten daryti, kai vos kalbėjau angliškai, nes net dabar... Kažkaip, sudėtinga. Reiks nuvaryt į Karamja, ten praleidau daugiausia laiko žudydamas Lesser Demons ir žvejodamas lobsterius.

Blemba, kaip čia uždirbus milijoną iš atvirukų, kad būtų galimą visą dieną žaist video žaidimus ir skaityt knygas, kuriais tie - paremti?

O ką jūs šiandien veikėt? 

Kaip visada, prašau apsvarstyti galimybę mane paremti kavos puodeliu KoFi platformoje arba netgi tapti mano Patronais. Visa pagalba yra labai reikalinga ir vertinga.

Komentarų nėra:

promo | Atvirukai ir Knygų Skirtukai

    Nežinau, kaip jūs, bet visada su vargu ieškau nors šiek tiek unikalesnių atvirukų draugams išsiųsti. Apie visokias Maximas ir pan. net š...