2020 m. spalio 14 d., trečiadienis

Spalio 14 | A3 Komisinis ir Redbubble | blogovynas

Padariau visus šiandien duotus vertimo darbus ir algoritmas mane įspėjo, kad statistiškai, tai ką aš padariau yra neįmanoma. O padariau aš per 5000 žodžių. Su klientu išsiaiškinom, darbą priėmė, o man, kad nusiimt raudoną vėlevėlę nuo projekto, teko atseit perdaryt darbą. T.y. iškirpt ir įklijuot atgal ir tada palikt jį stovėt iki prikapsės pakankamai laiko. Va taip, būna.

Tada nuėjau dirbti prie komisinio. Kol kas, tfu tfu tfu, labai gerai einasi. Bet man labai baisu, kad susimausiu. Darydamas vieną - pamirštu idėjos ritmą, pradedu daryt kažką kitą (pvz užspalvinau medį šiltom spalvom, kai visos turėjo būti šaltos). Bet kol kas neįvyko nieko nepataisomo. Labai tikiuosi, kad patiks. O tada imsiuos perdarinėt kitus tris, nes idėjų kiek kilo, apsakyt negaliu. 

Idėjos atsirado, nes išlipau iš komforto zonos. Mano stalas - mažas, vos telpu su laptopu, o kito darbui nelabai turiu, tai komfortas yra A5 formato lapas. Galiu dar pakęst A4. O čia užsakė A3... Nežinau ar aš šiam gyvenime apskritai ką nors tokio dydžio kada nutapiau, bet wow, atsivėrė iki tol nematytas langas. 

Komisinio parodyt dar negaliu, bet galiu parodyt Redbubble gėrybes, kurių įmesiu į vieną kitą Etsy užsakymą. Jeigu jums reikia Halloween/Samhain atvirukų, tai paskubėkit, dar spėsit gaut.

Kaip visada, prašau apsvarstyti galimybę mane paremti kavos puodeliu KoFi platformoje arba netgi tapti mano Patronais. Visa pagalba yra labai reikalinga ir vertinga.

Komentarų nėra:

promo | Atvirukai ir Knygų Skirtukai

    Nežinau, kaip jūs, bet visada su vargu ieškau nors šiek tiek unikalesnių atvirukų draugams išsiųsti. Apie visokias Maximas ir pan. net š...