2020 m. spalio 12 d., pirmadienis

Spalio 12 | Menų diena | blogovynas

Šiandien pagaliau gavau darbų užbaigimo lakus, tai išjudinau kelis senus projektus, kur jau dulkėt ėmė. Skubu pasistūmėti, nes tuoj vėl prasidės dideli projektai vertimuose ir AI mokymuose, tai visokiem ten menam turiu labai ribotą laiko kiekį iš kurio kartais gal ir per daug noriu praleisti video žaidimuose. Tiesiog, kai jau nėra nuotaikos, tai nėra nuotaikos. O kitą syk ir labai padeda, pvz Dragon Age Inquisition piešiniai ne kartą įkvėpė labai rimtų darbų. 

Atrodo jog ir sveikata šiek tiek taisosi, tai vėliau imsiuos tęsti komisinį. Jei pavyks, tai bus vienas mano fantastiškiausių darbų. Bet tas -jei- yra labai didelis ir riebus... Nes vieną jau tikrai suvariau. Kažkaip, skečas geras, tada pasiimi akvarelę ir... Neina. Kontrastai ne tie, gyliai ne tie, spalvos ne tos.

Tiesą pasakius, sveikata taisosi jau iki tokio lygio kur, nors dar negaliu normaliai kvėpuoti pro nosį ir kartais tenka sustot, pakosėt, bet jau apsiėmiau lengvos mankštos, mažiukų svarmenukų pakiloti. Reik grįžt į vėžias, gana sirgti ir laginti. 

Jūs irgi nesirkit, ok? 

Kol dirbu, fone klausausi Matthew Posa. Man labiau patinka jo žieminiai kempingai, bet ei, neatsisakysiu ir rudeninių. 

Kaip visada, prašau apsvarstyti galimybę mane paremti kavos puodeliu KoFi platformoje arba netgi tapti mano Patronais. Visa pagalba yra labai reikalinga ir vertinga.

Komentarų nėra:

promo | Atvirukai ir Knygų Skirtukai

    Nežinau, kaip jūs, bet visada su vargu ieškau nors šiek tiek unikalesnių atvirukų draugams išsiųsti. Apie visokias Maximas ir pan. net š...