2020 m. spalio 11 d., sekmadienis

Spalio 11 | Atsipalaiduokim | blogovynas


Kai pasirodo naujas Liziqi video, žinau, kad atėjo metas atsipūsti ir leisti smegenims nusikelti kitur. Visada labai jų laukiu ir džiaugiuosi, kai suskamba tas varpelis YT prenumeratoje. 

Jau ne pirmą kartą pastebiu poreikį pasodininkauti ir gaminti, kai pažiūriu Liziqi video. Sodininkauti neturiu nei kur, nei kaip, tai paliksiu ateičiai, kai bus kur ir kaip. Bet gaminti visada įmanoma. Gaila tik, kad subtitrų nėra, kartais nesuprantu ką ji ant ko deda. Tarkim va šitam, senesniam video, pažiūrėkit, kas daroma su arbūzo žieve:


Ar tie iš vidaus išpjauti balti paodžiai - pabarstomi cukrum ar druska? O žievelių tai būtinai pasidžiovinsiu, labai įdomiai atrodo. Tik reikės pasieškot, kaip pirktinio arbūzo tą žievę nuvalyti (nes, tarkim, citrusų žievė nėra tokia labai jau sveika, kai ją visur dedam ir merkiam nuo pirktinių vaisių). 

Pažiūrėkit, tikrai labai maloniai nuteikia ir motyvuoja.

Kaip visada, prašau apsvarstyti galimybę mane paremti kavos puodeliu KoFi platformoje arba netgi tapti mano Patronais. Visa pagalba yra labai reikalinga ir vertinga.

Komentarų nėra:

promo | Atvirukai ir Knygų Skirtukai

    Nežinau, kaip jūs, bet visada su vargu ieškau nors šiek tiek unikalesnių atvirukų draugams išsiųsti. Apie visokias Maximas ir pan. net š...